Valminud koduleheküljed

GPS Valve - Kaitse Oma Vara http://www.gpsvalve.ee
Ülemiste Autokeskus http://www.kiatallinn.ee
Mari Kadanik personaalveeb http://www.marikadanik.ee
Elenor Systems http://www.elenor.ee
Soov.ee (kujundus ja html/css) http://www.soov.ee
Messiehitus http://www.messiehitus.ee
Sudokuhouse http://www.sudokuhouse.com
Alta Tennisekool http://www.altatennis.ee
Endla Talu (kujunduskavand T02) http://www.endlatalu.ee
Feldmer(kujunduskavand T05) http://www.feldmer.ee
Kvaliteet luubi all http://www.visitestonia.com/kvaliteetluubiall/
Tupperware http://www.vipsales.ee
Eesti Kultuurkapital http://www.kulka.ee
Primetime http://www.primetimeworld.net/
Amest Auto (sisuhaldustarkvara) http://www.amestauto.ee
Jõgeva Koostöökoda http://www.jogevakoostookoda.ee/
Karell Arstikeskus http://www.karell.ee
Jõgeva maakonna portaal http://www.jogevamv.ee
Fjäderi Grupp http://www.fjaderi-grupp.ee
Krihan viimistlus http://www.krihan.ee
TBD-Biodiscovery http://www.biodiscovery.eu
Kripton http://www.kripton.ee
Monte Carlo kasiino http://www.montecarlo.ee
Travelstudio reisibüroo http://www.travelstudio.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Starmodel 2007" http://www.sloleht.ee/starmodel
SL Õhtulehe kampaanialeht "Rahva Superstaar" http://www.sloleht.ee/superstaar
La Roux tervise- ja ilukeskus http://www.laroux.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Tunnusta Heategu" http://www.sloleht.ee/heategu
SL Õhtulehe kampaanialeht "Tähtede Mäng 2007" http://projektid.ehouse.ee/allstars07
SL Õhtulehe kampaanialeht "Suur Rannapiltide Mäng" http://projektid.ehouse.ee/novatours
Sihtasutus Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik http://www.entc.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Ennusta Eurolaul 2007" http://www.sloleht.ee/eurolaul
Aruzzatrade http://www.aruzzatrade.com
Tervisekaitseinspektsioon http://www.tervisekaitse.ee
Dr. Hauschka looduskosmeetika http://www.drhauschka.ee
OÜ Kehra Puutööstus http://www.kehrapuu.ee
Lennuraja kohvik http://www.lennuraja.ee
Mängumaa Kukerpall http://www.kukerpall.ee
Holistic http://www.holistic.ee
Tartu Biotehnoloogia Park http://www.biopark.ee
4Families.eu http://www.4families.eu
Imper Eesti (kujunduskavand T01) http://www.imper.ee
SLÕhtulehe ja MTV kampaanialeht "Ennusta Balti parim! - Best Baltic Act" http://www.sloleht.ee/mtv
Adrenaliin.ee
(eHouse CMS ning programmeerimine)
www.adrenaliin.ee
Top Sisustus (kujunduskavand T05) www.ameerikamoobel.ee
Coral Club
(uus kujundus)
www.coralclub.ee
Ilusalong Sarlina www.sarlina.ee
Turismifoorum 2006
(registreerumiskeskkond turismi edendavale üritusele Eesti ning välisettevõtetele)
www.visitestonia.com
9. mai - Euroopa Päev www.euroopapaev.ee
Express Print (kujunduskavand T02) www.expressprint.ee
Tartu mnt Loomakliinik (kujunduskavand T02) www.tartumntloomakliinik.ee
Lennukeskus.ee www.lennukeskus.ee
Lilleoru www.lilleoru.ee
Kintar www.kintar.ee
AS Vaba Maa www.vabamaa.ee
Okaspuu Oks OÜ www.okaspuu.ee
United Real Estate LV www.ure.lv
United Real Estate www.ure.ee
Aruzza www.aruzza.com
Revala maamõõdubüroo ja geodeesia (kujunduskavand T03) www.revald.ee
Q-haus majatehas (kujunduskavand T03) www.q-haus.eu
AS Plastitehase www.plastitehas.ee
Pärnu Toimetulekukool www.toimetulekukool.ee
Leo & Pojad (kujunduskavand T04) www.leokinnisvara.ee
Optima Trade www.optimatrade.ee
Kraanatehas (kujunduskavand T02) www.kraanatehas.ee
Elisor AS (kujunduskavand T02) www.elisor.ee
Heimtex www.heimtex.ee
Intelehitus  
Autosmart www.autokosmeetika.ee
Hardmeier AD www.had.ee
Paradox www.paradox.ee
PMC Kinnisvara www.pmckinnisvara.ee
Spordiklubi Coral Club www.coralclub.ee
Mantinga  
Lossi Kinnisvarabüroo www.lossi.ee
Bumerang Pub www.bumerangpub.ee
SV Tours www.svtours.ee
McCormick www.mccormick.ee
Estonian Air-i lastele suunatud kampaania mängud ning portaal. Valminud koostöös BKP-ga. kids.estonian-air.ee
Mall Nukke mallnukke.vv.ee
Evita Agentuur www.agentuurevita.ee
Ranna maja  
Plasmet www.plasmet.ee
Maak www.maak.ee
Jakobsoni arendusobjekt  
Kokukas.ee - lehekülg ning tellimiskeskkond  
SkyMedia www.sky.ee
Kovington www.kovington.ee
Randeks www.randeks.ee
Alpaca Technology  
Pärnu Tennisehall www.tennisehall.ee
Freewalkers  
Lexu Mängumaa  
Intec Trade www.intec.ee
Alcoexpress www.alcoexpress.ee
BPE Kinnisvaraekspert www.bpe.ee
Ecogreen  
Juurdeveo tänava korterid projektid.ehouse.ee/juurdeveo
Köleri tänava korterid projektid.ehouse.ee/koler
Kliendid meist
Olles eHouse'ga koos töötanud rohkem kui ühe projekti raames, võime kinnitada, et nende poolt on tagatud nii originaalne lähenemine, kiire ja kliendisõbralik teenindus kui ka tulemuse kõrge kvaliteet.
Kristel Joonasson
Tartu Biotehnoloogia Park