Tehtud tööd

2007  
TBD-Biodiscovery http://www.biodiscovery.eu
Kripton http://www.kripton.ee
Monte Carlo kasiino http://www.montecarlo.ee
Travelstudio reisibüroo http://www.travelstudio.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Starmodel 2007" http://www.sloleht.ee/starmodel
SL Õhtulehe kampaanialeht "Rahva Superstaar" http://www.sloleht.ee/superstaar
La Roux tervise- ja ilukeskus http://www.laroux.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Tunnusta Heategu" http://www.sloleht.ee/heategu
SL Õhtulehe kampaanialeht "Tähtede Mäng 2007" http://projektid.ehouse.ee/allstars07
SL Õhtulehe kampaanialeht "Suur Rannapiltide Mäng" http://projektid.ehouse.ee/novatours
Sihtasutus Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik http://www.entc.ee
SL Õhtulehe kampaanialeht "Ennusta Eurolaul 2007" http://www.sloleht.ee/eurolaul
Aruzzatrade http://www.aruzzatrade.com
Tervisekaitseinspektsioon http://www.tervisekaitse.ee
Dr. Hauschka looduskosmeetika http://www.drhauschka.ee
   
2006  
Mängumaa Kukerpall http://www.kukerpall.ee
Holistic http://www.holistic.ee
Tartu Biotehnoloogia Park http://www.biopark.ee
4Families.eu http://www.4families.eu
Imper Eesti  http://www.imper.ee
SLÕhtulehe ja MTV kampaanialeht "Ennusta Balti parim! - Best Baltic Act" http://www.sloleht.ee/mtv
Adrenaliin.ee

www.adrenaliin.ee
Top Sisustus  www.ameerikamoobel.ee
Coral Club

www.coralclub.ee
Ilusalong Sarlina www.sarlina.ee
Turismifoorum 2006

www.visitestonia.com
9. mai - Euroopa Päev www.euroopapaev.ee
Express Print  www.expressprint.ee
Tartu mnt Loomakliinik  www.tartumntloomakliinik.ee
Lennukeskus.ee www.lennukeskus.ee
Lilleoru www.lilleoru.ee
Kintar www.kintar.ee
AS Vaba Maa www.vabamaa.ee
Okaspuu Oks OÜ www.okaspuu.ee
United Real Estate LV www.ure.lv
United Real Estate www.ure.ee
Aruzza www.aruzza.com
Revala maamõõdubüroo ja geodeesia  www.revald.ee
Q-haus majatehas  www.q-haus.eu
AS Plastitehase www.plastitehas.ee
Pärnu Toimetulekukool www.toimetulekukool.ee
Leo & Pojad www.leokinnisvara.ee
Optima Trade www.optimatrade.ee
Kraanatehas  www.kraanatehas.ee
Elisor AS  www.elisor.ee
Heimtex www.heimtex.ee
Intelehitus  
Autosmart www.autokosmeetika.ee
   
2005  
Rilanto kinnisvara www.rilanto.ee
Paradox www.paradox.ee
PMC Kinnisvara www.pmckinnisvara.ee
Spordiklubi Coral Club www.coralclub.ee
Mantinga  
Lossi Kinnisvarabüroo www.lossi.ee
Bumerang Pub www.bumerangpub.ee
SV Tours www.svtours.ee
McCormick www.mccormick.ee
Estonian Air-i lastele suunatud kampaania mängud ning portaal. Valminud koostöös BKP-ga. kids.estonian-air.ee
Mall Nukke mallnukke.vv.ee
Evita Agentuur www.agentuurevita.ee
Ranna maja  
Plasmet www.plasmet.ee
Maak www.maak.ee
Jakobsoni arendusobjekt  
Kokukas.ee - lehekülg ning tellimiskeskkond  
SkyMedia www.sky.ee
   
2004  
Kovington www.kovington.ee
Randeks www.randeks.ee
Alpaca Technology  
Pärnu Tennisehall www.tennisehall.ee
Freewalkers  
Lexu Mängumaa  
Intec Trade www.intec.ee
Alcoexpress www.alcoexpress.ee
   
2003  
Köleri tänava korterid projektid.ehouse.ee/koler
BPE Kinnisvaraekspert www.bpe.ee
Ecogreen  
Juurdeveo tänava korterid projektid.ehouse.ee/juurdeveo
Customer’s feedback
Соoperation with eHouse CA has always been nice and practical. I highly appreciate professionalism of the management and employees, they are always friendly and ready to react. A client, оf course, does not always ask about every single detail – because he does not know those – but eHouse thinks together with You! I am absolutely satisfied with the fact that the contractual works are always performed in time. In case of problems and obstacles, that may interfere with the contracts, they would contact you immediately. I sincerely recommend the eHouse.
Liina Valner
SLÕhtuleht, sales project manager