Kliendid meist

 
eHouse'ga koostöö on kui hea vein, mis läheb aastatega aina paremaks. Meie maja üllatus tõeliselt peale esimese projektiga alustamist. Me saime selle raha eest oluliselt rohkem - hea oli proaktiivne tegutsemine projektijuhtidelt, kes soovitasid nüansse juurde ning tegid igati õnnestunult nn. täismüüki. Ja mis seal salata, kui ise teemat ei valda, on väga hea kui projekti tasemel koos ja enamgi veel kaasa mõeldakse. Tähtaajad on selles majas au sees ning loodavad lahendused on tasemel. Soovitan kohe projekti alguses kokkulepped avatud suhtlemise osas paika panna - nii võite kindel olla, et partner on sammu võrra lähemal Teie vajadustele.

Margit Raid,
Brümmel Kanepi Pirita turundus- ja kommunikatsioonibüroo
 
 
eHouse CA võrdub minu silmis äärmiselt operatiivse ning kvaliteetse tööga.

Meie ettevõte on paari aasta jooksul outsource'inud mitme erineva analoogse firma teenuseid ning kõigist teistest eristavad eHouse'i paindlikkus, kannatlikkus ja sõbralikkus!

Mäletan veel päris hästi seda aega, kui tegime eHouse abiga oma "SLÕhtuleht Best Baltic Act" kampaanialehekülge. See oli esimene eHouse töö meile. Vähemalt nädal aega algasid eHouse-i projektijuhi hommikud nii, et ta avas enda mailboxi, mis oli pungil täis minu asjatundmatuid küsimusi. Päris piinlik mõelda tagantjärgi, kustkohast need küsimused mul tulid! :) Aga eHouse oli alati rahulik ja selgitas mulle ka kõige lihtsamaid asju seni (vahel ikka lausa kümneid kordi), kuni lõpuks aru sain. Ja alati, kui mina ütlesin suurest heameelest ja äratundmisrõõmust "Ahaaa!", naeratati telefoniteel vastu ning oli tunda, et ka tema tundis heameelt. Telefoni teel, muide, on väga lihtne naeratust kuulda!

Ühesõnaga, kõik laabus suurepäraselt ja me otsustasime jätkata eHouse'ga ka edaspidi. Kõikide järgnevate kampaaniatega on meil asjad sujunud nagu muuseas: ülesande püstitust ei pea ma iialgi üle selgitama ning kõikidest tähtaegadest peetakse alati kinni. eHouse veebilehekülgede administreerimissüsteem on lihtne ja kergesti kasutatav. Vahel, kui mul ei ole endal aega jooksvate muudatustega tegeleda, siis teeb seda eHouse. Alates nõu andmisest kuni lõpptulemuseni välja.

Minu arvates ideaalne koostööpartner.

Liina Valner,
SLÕhtuleht, turunduse projektijuht
 
 
Koostöö eHouse CA'ga on olnud väga meeldiv ja asjalik. Hindan kõrgelt juhtkonna ja töötajate professionaalsust, abivalmidust, sõbralikkust. On loomulik, et klient ei pruugi osata alati kõike küsida, eHouse mõtleb kaasa! Olen väga rahul sellega, et kokkulepitud tööd valmivad tähtaegselt. Probleemide ja takistuste ilmnemisel, mis võivad kokkuleppeid muuta, teavitatakse koheselt. Soovitan siiralt eHouse’i.

Janika Hiis,
Eesti Kultuurkapital, kantselei juht
 
 
When i first came from France, speaking not a word of estonian language, someone told me that eHouse was the proper partner for creating my website. I called them, met them and they looked professional. So, we have worked together for some time now. After a year, i do not regret this choice and i have already reccommended them to other foreign companies, and they have done well. My third website, expected this summer, including an online payment module that is not yet used in Estonia, but which is used all over the world, i will also do with them!

Philippe Benoit du Rey,
Aruzza OÜ
 
 
Olles eHouse'ga koos töötanud rohkem kui ühe projekti raames, võime kinnitada, et nende poolt on tagatud nii originaalne lähenemine, kiire ja kliendisõbralik teenindus kui ka tulemuse kõrge kvaliteet.

Kristel Joonasson,
Tartu Biotehnoloogia Park
 
 
Kodulehekülge on väga lihtne administreerida. Sisuhaldustarkvara menüüd on loogilise ülesehitusega, kõik on selge ja arusaadav. Klienditugi nii koduleheküljele kui ka äritarkvarale on perfektne, kõik keerukad probleemid on alati lahendatud saanud. Samuti olen rahul ka eHouse CA nõustamisteenusega.

Janek Padar,
Plasmet AS, tegevjuht
 
 
Minule kui tegevkunstnikule on oma kodulehekülg olnud alati väga tähtis portfooliana ja informatsiooni allikana oma tegevuse kohta.

Koostöö oma kodulehekülje uuendamisel ja korrastamisel on laabunud kiiduväärselt laitmatult ja tõhusalt. Loomulikult jääb siis üle ainult rahul olla.

Mall Nukke,
kunstnik
 
Kliendid meist
Koostöö eHouse CA'ga on olnud väga meeldiv ja asjalik. Hindan kõrgelt juhtkonna ja töötajate professionaalsust, abivalmidust, sõbralikkust. On loomulik, et klient ei pruugi osata alati kõike küsida, eHouse mõtleb kaasa! Olen väga rahul sellega, et kokkulepitud tööd valmivad tähtaegselt. Probleemide ja takistuste ilmnemisel, mis võivad kokkuleppeid muuta, teavitatakse koheselt. Soovitan siiralt eHouse’i.
Janika Hiis
Eesti Kultuurkapital, kantselei juht